yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
Aktualności100-lat ogrodnictwa w SGGW

100-lat ogrodnictwa w SGGW [Zdjęcia]

W piątek, 15 października wykładowcy, pracownicy, absolwenci Wydziału Ogrodniczego SGGW oraz zaproszeni goście spotkali się podczas uroczystych obchodów 100-lecia ogrodnictwa w SGGW.

Z tej okazji zorganizowano rocznicową konferencję, która była okazją do przedstawienia historii Wydziału, a także jego dzisiejszej działalności naukowo-dydaktycznej w ramach Instytutu Nauk Ogrodniczych SGGW.

Gratulacje przekazali m.in. przedstawiciele uczelni rolniczych, Instytutu Ogrodnictwa, Instytutów i Wydziałów SGGW, a także organizacji i firm branżowych. Po konferencji goście jubileuszu mieli okazje odwiedzać Katedry i Zakłady nie tylko by zobaczyć, w jakich warunkach pracują naukowcy czy uczą się studenci ogrodnictwa, ale także by spotkać się z wykładowcami, także tymi emerytowanymi, oraz absolwentami Wydziału z różnych roczników. Nie zabrakło więc wzruszeń i spotkań po latach. 100-lecie ogrodnictwa w SGGW upamiętniono także okolicznościowym medalem.

Partnerami obchodów 100 lat ogrodnictwa w SGGW były firmy: UPL Polska, Syngenta Polska, Bayer, Agrosimex, Szkółka Jankowski i Syn, Helm, Szkółka ARNO oraz Plantpress.

W imieniu komitetu organizacyjnego bardzo dziękujemy wszystkim za udział w obchodach 100 lat ogrodnictwa w SGGW. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

 

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl