yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

Baner Sivanto Prime

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościAgrotech 2023 w Kielcach już za dwa tygodnie. Czym nas zaskoczą?

Agrotech 2023 w Kielcach już za dwa tygodnie. Czym nas zaskoczą?

28. edycja targów rolniczych Agrotech będzie prezentacją najnowszych osiągnięć branży rolniczej z całego świata, tak wśród ciągników, kombajnów i maszyn, jak i rozwiązań do nawożenia czy uprawy roli. Wydarzenie 2023 roku może stać się też polem do dyskusji o nowym Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich. Wszystko 17-19 marca w Targach Kielce.

Marcowa wystawa zajmie 7 hal Targów Kielce o powierzchni 36 tysięcy metrów kwadratowych, 3 hale tymczasowe o powierzchni 12,5 tysiąca metrów kwadratowych oraz teren zewnętrzny ośrodka o powierzchni 15 tysięcy metrów kwadratowych.

Wystawcy z Polski i kilkunastu krajów zaprezentują ofertę dla dużych i małych gospodarstw rolnych – od ciągników, przez kombajny i maszyny, urządzenia do obsługi, systemy zarządzania, nawigacje, po nawozy, środki ochrony, materiał siewny, pasze, środki dezynfekcyjne i wszelkie akcesoria.

Czym wyróżni się edycja 2023? Producenci ukierunkowują zamysł nie tylko na komfort i efektywność, ale też na oszczędność – przede wszystkim paliwa i siły pracowniczej. Lokują na jednym ciągniku kilka maszyn, pracują nad oszczędnymi silnikami, czy oprogramowaniem, które odpowiednio steruje maszyną, by nie tracić nasion i substancji rozprowadzanych na polu. Coraz więcej rolników ma kłopot ze znalezieniem pracowników, więc dążą do tego, by gospodarstwa prowadzić samodzielnie, a więc z wykorzystaniem różnych technologii.

W ofercie przedsiębiorstw z pewnością znajdą wiele odpowiedzi na te potrzeby. Podczas 27. edycji prezentowały się firmy z 11 krajów, w tym z Austrii, Czech, USA, czy Włoch. Na ostatnich targach obecni byli m. in. Case IH, Steyr, John Deere, New Holland, Massey Ferguson, Deutz – Fahr, Zetor, czy McCormick, Fendt, Farmtrack, Kuhn. Była też silna reprezentacja Polski, w tym Kabat, SaMASZ, Stomil Sanok, Horpol, Lisicki i wiele innych.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Targi Agrotech i Las – Expo potrwają w piątek, 17 marca od 10 do 16, a w sobotę, 18 marca i niedzielę, 19 marca od 9 do 16. Bilety dostępne są na stronie https://www.targikielce.pl/agrotech do czwartku, 16 marca. W czasie wydarzenia będzie można je nabyć w kasach.

źródło: Agrotech

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl