Agrounia i Donald Tusk. Czy ten sojusz zapewni rolnikom godne życie?

Donald Tusk w gospodarstwie rolnym
Fot. @BieniaszB

Michał Kołodziejczak zapewnia rolników, że nie zapomni o problemach, które ich dręczą. Agrounia wraz z Donaldem Tuskiem ma dopilnować tematów rolniczych. 

Michał Kołodziejczak, odnosząc się do komentarzy, które w ostatnim czasie są kierowane w jego stronę, zapewnia wszystkich, a najbardziej rolników, że nie zapomniał o problemach, z którymi zmaga się obecnie wiele gospodarstw w Polsce. Jak sam zapewnia, Agrounia wraz z Donaldem Tuskiem dopilnuje tematów rolniczych lepiej niż mogłoby się wydawać. Takie stanowisko mogliśmy zobaczyć dziś w mediach społecznościowych Michała Kołodziejczaka, który nawiązywał do wizyty przewodniczącego KO w jednym z polskich gospodarstw, które prowadzi Błażej Bieniasz, działacz Agrounii.

– I niech nikt mi nie mówi, że Agrounia wraz z Donaldem Tuskiem nie dopilnuje tematów rolniczych. Dopilnujemy lepiej niż może się wydawać. Dziś wizyta przewodniczącego Koalicji Obywatelskiej w gospodarstwie Błażeja Bieniasza, czyli kandydata Agrounii startującego z 4 miejsca w Rzeszowie na liście Koalicji Obywatelskiej. Błażej Bieniasz to wnuk pierwszego marszałka senatu – Józefa Ślisza, czyli człowieka zasłużonego dla polskich rolników – komentuje Michał Kołodziejczak w przestrzeni medialnej.

– Nasze tematy są coraz bardziej słyszalne. Będziemy przekonywać wszystkich, że POLSKA PRODUKCJA ŻYWNOŚCI TO NASZE DOBRO NARODOWE! Dziś zaprosiłem Donalda Tuska do swojego gospodarstwa i na drożdżówki z jagodą kamczacką z własnej uprawy – poinformował wcześniej w swoich mediach społecznościowych Błażej Bieniasz, działacz Agrounii startujący w wyborach z listy Koalicji Obywatelskiej.

Źródło: @EKOlodziejczak_ / @BieniaszB

Related Posts

  1. Polska papryka w kartonach
  2. Nowy ciągnik rolniczy
  3. Minister rolnictwa Robert Telus konferencja
  4. Nowe przyczepy rolnicze

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności