Aktualne ceny cukinii na rynku w Broniszach [16.05.2023]

Cukinia zielona

Jak kształtują się aktualne ceny krajowej cukinii na rynku w Broniszach? Ile kosztują konkurencyjne produkty z importu? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdą Państwo w poniższym artykule.

Zacznijmy od cukinii pochodzącej z polskich gospodarstw warzywniczych… Na podwarszawskim rynku w Broniszach produkt jest oferowany zarówno przez hurtowników, jak i rolników. W pierwszym przypadku najczęściej spotykane ceny oscylują na poziomie 5,00 zł za kilogram.

W drugim przypadku sytuacja jest natomiast nieco bardziej złożona i zależy przede wszystkim od podaży w danym momencie, a także podejścia samego producenta. Niemniej… Ceny są dość zbliżone. Wyższych stawek można oczekiwać przy sprzedaży mniejszych ilości warzywa.

Wśród ofert występuje także konkurencyjny dla polskich producentów produkt z importu, mianowicie cukinia z Hiszpanii. W ostatnim czasie stawki w tym przypadku nieco wzrosły. Importerzy oczekują aktualnie wynagrodzenia rzędu 6,50 zł za kilogram.

Idąc dalej, natknąć możemy się również na cukinię z Włoch. Warzywo prezentuje jednak gorszą jakość. Skórka posiada wady, zadrapania. Z tego względu ceny za włoski produkt oscylują na poziomie około 5,00 zł za kilogram.

Related Posts

  1. szklarnia_bracie_Chrzan-pomidor-malinowy (5)
  2. Skład nawozów

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności