yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościBiałoruska niespodzianka

Białoruska niespodzianka

Jak dotąd informowaliśmy od czasu do czasu o zatrzymaniu przez rosyjskich celników jakiejś partii owoców czy warzyw przewożonych z Polski przez Białoruś do Rosji. Po raz pierwszy przekazujemy: białoruscy celnicy też złapali przemytników. Tę radosną wiadomość o współpracy bratnich służb upowszechniamy za rosyjskim portalem fruitnews.com.

Jak poinformował Państwowy Komitet Celny Białorusi jego funkcjonariusze zatrzymali TIR-a wiozącego bez wymaganych dokumentów 19 ton świeżych gruszek o wartości około 37,5 tys. białoruskich rubli (Br) co odpowiada 1,1 mln rubli rosyjskich. Inna ekipa celników namierzyła przemieszczający się po krajach Unii Euroazjatyckiej TIR wyładowany 13 tonami warzyw. Wartość: 130 tys. białoruskich, albo 3,8 mln rosyjskich rubli. I jeszcze jeden sukces – 19 ton pomidorów z Polski bez wymaganych dokumentów przewozowych i certyfikatu. Kolejnych 75 tys. białoruskich lub 2,2 mln rosyjskich rubli.

za: fruitnews.com

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl