BluLog, czyli stały podgląd temperatury

Podczas przechowywania czy transportu produktów jednym z najistotniejszych parametrów jest temperatura otoczenia, w jakim ten produkt jest umieszczony (komora chłodnicza, kontener, izo- paka samochodu dostawczego). Kontrola temperatury daje możliwość jej korygowania, a zapisana historia może pomóc zlokalizować źródła ewentualnych problemów czy rozstrzygnąć ewentualne spory dotyczące jakości zaoferowanego produktu.

Rozwiązanie umożliwiające stałą bezprzewodową kontrolę temperatury otoczenia produktów zaoferowała na berlińskich targach poznańska firma BluLog. System BluRoad składa się z rejestratorów umieszczonych w strefie chłodniczej i koncentratora w kabinie ciężarówki, magazynie lub centrum logistycznym. Stąd dane są przesyłane do chmury. Jeśli temperatura ulegnie zmianie, wiadomość SMS i e-mail zostaną wysłane do odpowiedzialnych za jej kontrolę pracowników. Wszystkie dane są dostępne w czasie rzeczywistym w aplikacji online, która zapewnia raporty w formacie PDF, co pozwala szybko reagować i zapobiegać potencjalnym problemom. BluRoad oferuje opcjonalny geolokator floty ciężarówek, który korzysta z modułu GPS lub połączenia 2G / 3G.

Poznańskie rozwiązanie zostało opatrzone przez Fruit Logistica ikonką Spotlight – reflektora zwracającego uwagę gości na najbardziej interesujące ze względu na innowacyjność produkty przedstawiane w tym roku na targach.

Related Posts

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności