yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościBluLog, czyli stały podgląd temperatury

BluLog, czyli stały podgląd temperatury

Podczas przechowywania czy transportu produktów jednym z najistotniejszych parametrów jest temperatura otoczenia, w jakim ten produkt jest umieszczony (komora chłodnicza, kontener, izo- paka samochodu dostawczego). Kontrola temperatury daje możliwość jej korygowania, a zapisana historia może pomóc zlokalizować źródła ewentualnych problemów czy rozstrzygnąć ewentualne spory dotyczące jakości zaoferowanego produktu.

Rozwiązanie umożliwiające stałą bezprzewodową kontrolę temperatury otoczenia produktów zaoferowała na berlińskich targach poznańska firma BluLog. System BluRoad składa się z rejestratorów umieszczonych w strefie chłodniczej i koncentratora w kabinie ciężarówki, magazynie lub centrum logistycznym. Stąd dane są przesyłane do chmury. Jeśli temperatura ulegnie zmianie, wiadomość SMS i e-mail zostaną wysłane do odpowiedzialnych za jej kontrolę pracowników. Wszystkie dane są dostępne w czasie rzeczywistym w aplikacji online, która zapewnia raporty w formacie PDF, co pozwala szybko reagować i zapobiegać potencjalnym problemom. BluRoad oferuje opcjonalny geolokator floty ciężarówek, który korzysta z modułu GPS lub połączenia 2G / 3G.

Poznańskie rozwiązanie zostało opatrzone przez Fruit Logistica ikonką Spotlight – reflektora zwracającego uwagę gości na najbardziej interesujące ze względu na innowacyjność produkty przedstawiane w tym roku na targach.

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl