yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościCebula grzechu warta - w kujawsko-pomorskim mężczyzna ukradł jej aż 2 tony....

Cebula grzechu warta – w kujawsko-pomorskim mężczyzna ukradł jej aż 2 tony. Miłośnikowi białego złota kujawskiej ziemi grozi 5 lat więzienia

Do zdarzenia doszło w nocy z 19 na 20 maja na terenie gminy Złotniki Kujawskie położonej na trasie Inowrocław-Bydgoszcz. Z jednego z pól, ktoś ukradł blisko dwie tony cebuli o łącznej wartości 6 tys. zł. W tej sprawie prowadzone było postępowanie, a policjanci zbierali materiały dowodowe i ustalali osoby, które miały z tym związek. Zadania policyjnych patroli były ukierunkowane na proceder kradzieży z pól – informuje asp. szt. Izabella Drobniecka, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu.

Dwa dni temu 27 maja około północy funkcjonariusze zauważyli w wysokiej trawie stos skrzynek, które mogły być przygotowane do kradzieży. Postanowili to sprawdzić i jak się okazało to był dobry trop. W pobliżu zauważyli mężczyznę, który na widok patrolu zaczął uciekać i wskoczył do rowu melioracyjnego. Został zatrzymany przez policjantów. Złodziej był agresywny i nietrzeźwy. 35-latek zdążył kilka skrzynek wypełnić kradzioną z pola cebulą. Trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj (28.05) policjanci z posterunku przesłuchali mężczyznę w charakterze podejrzanego. Grozi mu teraz  5 lat więzienia – dodaje asp. szt. Drobniecka.

źródło Radio Gra FM

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl