CIECH Sarzyna rozszerza swoje portfolio o nową kategorię

CIECH Sarzyna wchodzi w nową kategorię produktów, spółka wprowadzi na rynek skuteczny insektycyd – LEPTOSAR 200 SL

CIECH Sarzyna — największy polski producent środków ochrony roślin, którego produkty trafiają do blisko 50 krajów całego świata — rozszerza swoje portfolio o zupełnie nową kategorię. Do oferty spółki dołączy insektycyd – LEPTOSAR 200 SL.

LEPTOSAR 200 SL swoją skuteczność zawdzięcza acetamiprydowi – znanej i szeroko stosowanej substancji czynnej z grupy neonikotynoidów, znajdującej zastosowanie zarówno w przypadku ochrony upraw rolniczych, roślin sadowniczych, upraw warzyw, jak i szkółek leśnych. Produkt został opracowany z myślą o zwalczaniu szkodników ssących i gryzących, takich jak m.in.: chowacze, mszyce, słodyszek rzepakowy, pryszczarek kapustnik, skrzypionka zbożowa, omacnica prosowianka, owocówka jabłkóweczka, a także zwójki czy wciornastki. Preparat ten zachowuje wysoką efektywność działania względem szkodników będących w różnych stadiach rozwojowych.

Okres od ostatniego zastosowania środka LEPTOSAR 200 SL do dnia zbioru różni się w zależności od rodzaju rośliny uprawnej. W przypadku pomidorów, oberżyny czy papryki (w uprawie szklarniowej), wynosi on 3 dni.

Należy mieć przy tym na uwadze, że w przypadku soi, maku lekarskiego, słonecznika zwyczajnego oraz dyni, preparat LEPTOSAR 200 SL można stosować wyłącznie w uprawach z przeznaczeniem na nasiona (tj. nie na cele spożywcze czy do karmienia zwierząt). Podobnie w przypadku konopi siewnych oraz lnu zwyczajnego – stosowanie produktu należy ograniczyć wyłącznie do upraw z przeznaczeniem na włókno bądź na nasiona.

Informacja prasowa

ARTYKUŁY POWIĄZANE

  1. Cebula żółta giełda hurtowa

3 KOMENTARZE

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności