yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościCo ciekawego będzie na targach TSW 2023 w Kielcach?

Co ciekawego będzie na targach TSW 2023 w Kielcach?

Traktory do prac w sadach i na uprawach warzyw, kombajny do zbioru, maszyny zastępujące pracę wielu osób zobaczą zwiedzający Targi Sadownictwa i Warzywnictwa już 18 i 19 stycznia, w tym roku na terenie Targach Kielce. Wstęp bezpłatny!


Targi Sadownictwa i Warzywnictwa  to wydarzenie uznawane jest za jedno z największych w branży w Europie Środkowo – Wschodniej. Najbliższa edycja po raz pierwszy będzie miała miejsce na terenie Targów Kielce w środę i czwartek, 18 i 19 stycznia.

Wstęp jest bezpłatny po rejestracji na:
https://tsw.pl/visitor/register
Około 300 wystawców, w tym ponad 50 zagranicznych firm, będzie prezentowało ofertę, a w niej ciągniki, kombajny, maszyny, urządzenia i wyposażenie, chłodnie i przechowalnie,
konstrukcje chroniące uprawy, nawozy, środki ochrony, biostymulanty.

Specjalistyczne ciągniki do pracy w sadach i na uprawach warzyw
Zwiedzający przyjrzą się propozycjom specjalistycznych ciągników do pracy między rzędami drzewek i krzewów oraz na uprawach warzyw. Firma Rolsad przywiezie pojazdy marki Solis. AMG pokaże ciągniki Landini wraz z nowością Rex 4 z automatyczną skrzynią biegów. Hydro-Masz zaprezentuje kompaktowe ciągniki TYM, zaś Agri – Handler – uniwersalne traktory marki Steyr. Zwiedzający przyjrzą się też nowościom marki Iseki – będą ciągniki do pracy w sadach i ogrodnictwie. Traktory do pracy w warzywach i między rzędami zaoferują też Massey Ferguson i Deutz – Fahr, zaś przedsiębiorstwo Elrol przywiezie ciągniki marki Lovol – będą nowości.

Ciekawą nowością targów dla nich będzie maszyna, która ułatwi prace związane ze ściółkowaniem – formuje zagon z wykorzystaniem aktywnej glebogryzarki i aktywnego wału dogniatającego, rozkłada agrowłókninę, obsypuje jej brzegi, wycina otwory tam, gdzie mają być sadzone rośliny i rozkłada przewody nawadniające. Przywiezie ją przedsiębiorstwo Agrimpex, które zaprezentuje także folię biodegradalną i kompostowalną w glebie, a jej zastosowanie także zmniejsza ilość robót przy uprawie. Pomocne są też sadzarki karuzelowe i chwytakowe do rozsady, sadzarki szkółkarskie, pielniki z opryskiwaczem, które na targi przywiezie firma Solan.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Przechowywanie i pakowanie
Owoce i warzywa po zbiorach wymagają odpowiedniego sposobu przechowywania, więc w
wydarzeniu wezmą udział też przedsiębiorstwa zajmujące się chłodnictwem i
przechowalnictwem – m.in. Enreco, firmy dostarczające maszyny do sortowania i pakowania owoców oraz warzyw – między innymi Milbor PMC, Sorpac, STAS. Sunpack i Wimar zaprezentują szeroki wybór materiałów do pakowania ręcznego i automatycznego. Zaś Sinclair zaoferuje etykiety, maszyny do etykietowania i wsparcia technicznego.
Właściciele plantacji owoców i warzyw znajdą więc na Targach Sadownictwa i
Warzywnictwa wszelkie pojazdy, maszyny i urządzenia, dzięki którym ich prace będę
efektywniejsze i mniej kosztowne. 

Wydarzenie w Kielcach na Targach TSW 2023 już w środę i czwartek, 18 i 19 stycznia br.

 

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl