yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościCorteva Agriscience™nową nazwą działu agro DowDuPont

Corteva Agriscience™nową nazwą działu agro DowDuPont

DowDuPont™ 26 lutego ogłosił nazwę swego pionu rolniczego, który zgodnie z planem do 1 czerwca 2019 roku wyodrębni się jako samodzielna firma. Nazwa nowej firmy – Corteva Agriscience™ – składa się z kombinacji słów oznaczających „serce” oraz „naturę”.

– Corteva Agriscience™ połączy trzy działalności o głębokich powiązaniach i oddaniu kilku pokoleniom rolników. Nowa nazwa odzwierciedla nasze zobowiązanie do zwiększenia ich produktywności, a także troskę o zdrowie i dobre samopoczucie konsumentów. Nazwa wyraża też nasz cel: polepszenie życia zarówno tych, którzy produkują, jak i konsumują produkty rolne, zapewniając również postęp dla przyszłych pokoleń. Dzięki najbardziej wyważonemu portfolio produktów w branży, prawie stuletniemu doświadczeniu agronomicznemu i niezrównanemu silnikowi innowacji, tworzymy nową firmę rolniczą, która będzie działać w harmonii z całym ekosystemem, aby zapewnić dostawy zdrowej żywności w sposób zrównoważony i wydajny – mówi James C. Collins, Dyrektor Operacyjny działu Agriculture w DowDuPont.

Z ponad 14 miliardami dolarów w wynikach pro forma 2017 i 2,6 miliardami dolarów w zysku operacyjnym EBITDA na 2017 rok, dział Agriculture posiada najbardziej wszechstronny i zrównoważony portfel nasion i środków ochrony roślin na świecie. Planuje się też wprowadzenie szeregu nowych produktów, które umożliwią przedsiębiorstwu kontynuację w dostarczaniu wartości rolnikom obecnie i w dłuższej perspektywie.

Po oddzieleniu od DowDuPont nazwa Corteva Agriscience™ będzie nową marką korporacyjną, jednak przedsiębiorstwo nadal będzie oferowało produkty pod wieloma najbardziej rozpoznawalnymi produktowymi markami premium w rolnictwie, takimi jak: Pioneer®, Mycogen®, nowo zaprezentowany Brevant™, a także wielokrotnie nagradzany fungicyd Aproach® czy Quelex™, herbicyd z aktywnym Arylexem ™.

Została również zaprezentowana identyfikacja wizualna Corteva Agriscience™, można ją zobaczyć na stronie www.corteva.com .

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Źródło: materiały DowDuPont

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl