Dni Ogrodnika 2022 – w obiektywie redaktora [zdjęcia]

Każdy kto przybył na tegoroczne targi Dni Ogrodnika w Gołuchowie mógł liczyć na fachowe konsultacje wykwalifikowanych doradców oraz naukowców. Dużym zainteresowaniem ogrodników cieszyły się biologiczne rozwiązania w zakresie ochrony roślin. Szeroką grupę produktów stanowiły także nawozy i stymulatory wzrostu. Również w tym roku ogrodnicy mogli zapoznać się z najnowszymi urządzeniami technicznymi począwszy od komputerów sterujących parametrami klimatu w szklarniach aż po ciągniki rolnicze kończywszy.

Sporą garść informacji można było uzyskać na temat oszczędności energii cieplnej. Tegoroczna susza spowodowała jeszcze większe zainteresowanie systemami nawadniania i fertygacji upraw. Podczas dyskusji z ogrodnikami pojawiło się wiele pytań na temat roli krzemu jako pierwiastka wpływającego na zdrowotność roślin. Z kolei na stoiskach firm hodowlano-nasiennych dużo rozmawiano na temat trendów odmianowych dostosowanych do potrzeb rynkowych.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej fotogalerii:

Fot. Justyna Dobrosz, Sad24

Related Posts

  1. Szklarnie w Rosji

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności