yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościDni Warzyw Kapustnych w firmie Hazera - HOLANDIA

Dni Warzyw Kapustnych w firmie Hazera – HOLANDIA

Międzynarodowe Dni Otwarte, organizowane we wrześniu w Holandii, to długa i znana tradycja. Od wielu lat w 39. tygodniu roku prezentujemy klientom nasz pełen asortyment odmian warzyw. Ale czasy się zmieniają. I dlatego zdecydowaliśmy się na bardziej ukierunkowane działania i zaprezentowanie asortymentu wybranej grupy warzyw, w tym roku – kapustnych. Dni Warzyw Kapustnych można odwiedzić po wcześniejszym umówieniu się.

Lokalne warunki i potrzeby klientów są bardzo różne. Tegoroczne założenie polegające na skupieniu się na jednej grupie warzyw pomoże nam jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów. Dzięki takiemu podejściu, mamy możliwość odbycia bardziej wnikliwych rozmów na temat portfolio warzyw kapustnych, zrozumienia wyzwań przed jakimi stoją, udzielenia bardziej szczegółowych porad technicznych oraz zaprezentowania najnowszych trendów rynkowych. 

Warzywa kapustne w centrum uwagi
Dni Warzyw Kapustnych odbędą się w dniach 27-29 września w naszej stacji hodowlanej, w miejscowości Warmenhuizen w Holandii. Można wziąć w nich udział po wcześniejszym umówieniu się. Wydarzenie to koncentruje się na krajach Europy Zachodniej i Wschodniej, Bałkanach i Stanach Zjednoczonych.

Podczas tego eventu warzywa zostaną zaprezentowane na ekspozycji, a my opowiemy o wyzwaniach dotyczących siły roboczej oraz przedstawimy rozwiązania z zakresu mechanizacji zbiorów.

Cieszymy się na spotkanie z Państwem. Nie czekaj i już dziś umów się na spotkanie z naszymi menedżerami ds. produktu lub lokalnymi przedstawicielami handlowymi.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Z poważaniem, Zespół Hazera

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl