yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościDzień Otwarty Warzyw Polowych w Dwikozach

Dzień Otwarty Warzyw Polowych w Dwikozach

26 sierpnia odbył się Dzień Otwarty Warzyw Polowych w Dwikozach, którego organizatorami było gospodarstwo Państwa Katarzyny i Adama Koczoskich oraz firma Bejo Zaden Poland. Współorganizatorami były firmy BASF, ICL, Intermag, Grupa Producentów Rozsad Krasoń, Grupa Mularski, Biopharmacotech.

Podczas spotkania można było zobaczyć kolekcję odmian marchwi, pietruszki korzeniowej. Oprócz kapusty głowiastej białej i czerwonej oraz buraków ćwikłowych producentów warzyw zainteresowały poletka pokazowe cebuli i porów. Marcin Moczulski, z firmy Bejo dokładnie omówił charakterystykę odmian warzyw prezentowanych na kolekcji pokazowej.

Adam Koczoski, gospodarz spotkania w Dwikozach, mówił o uprawie i tegorocznych plonach cebuli na polach z systemem nawadniającym.

W części wykładowej głos zabrali przedstawiciele firm BASF, ICL, Grupy Producentów Rozsad Krasoń, Grupy Mularski, Intermag, Biopharmacotech.

Więcej na łamach czasopisma: “Warzywa

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Fot. A. Wilczyńska

Anna Wilczyńska
Anna Wilczyńska
Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Studia ukończyła w zakresie Techniki Komputerowej w Gospodarce Żywnościowej, a w 2011 r. uzyskała tytuł doktora nauk rolniczych. Od listopada 2011 r. pracuje jako redaktor w Wydawnictwie Plantpress. Jest autorem licznych artykułów o tematyce warzywniczej. Jej artykuły można przeczytać w czasopismach "Szklarnie Tunele Osłony", "Warzywa", "Hasło Ogrodnicze". Od września 2018 r. zajmuje się także prowadzeniem portalu Warzywa.pl
Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl