Endywia jako przekąska FIT. Nowość z targów Macfrut 2017

Okazuje się, że niestandardowy produkt, który niedawno trafił na rynek jest rozchwytywany. Lady Leaf to zestaw zawierający liście endywii, dodatki (orzechy, suszone owoce, oliwki), torebkę z oliwą do doprawienia dania, a także serwetkę i bambusowe sztućce.

Produkt został wymyślony przez właścicieli włoskiego gospodarstwa ogrodniczego Fornari Giuseppe jako przekąska dla kobiet dbających o figurę. Zestaw FIT (porcja zawiera ok. 130 kcal) zaprezentowano na targach Macfrut 2017, gdzie został nagrodzony srebrnym medalem w konkursie Innovation Award. Jak podaje freshplaza.it ponad 2300 opakowań Lady Leaf udało się sprzedać w kilka godzin, w trakcie promocji w pierwszych dniach czerwca na rynku hurtowym w Mediolanie. Twórcy przekąski Leady Leaf są pewni, że zarówno dystrybutorzy jak i konsumenci docenią walory produktu, który jest zdrowy i jednocześnie praktyczny. Jego przydatność do spożycia wynosi 8 dni w warunkach chłodniczych.

Przedstawiciele firmy Fornari Giuseppe, po akcji promocyjnej w Mediolanie będą odwiedzać przez cały czerwiec kolejne ważne rynki hurtowe Włoch i reklamować swój produkt.

ARTYKUŁY POWIĄZANE

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności