yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościEndywia jako przekąska FIT. Nowość z targów Macfrut 2017

Endywia jako przekąska FIT. Nowość z targów Macfrut 2017

Okazuje się, że niestandardowy produkt, który niedawno trafił na rynek jest rozchwytywany. Lady Leaf to zestaw zawierający liście endywii, dodatki (orzechy, suszone owoce, oliwki), torebkę z oliwą do doprawienia dania, a także serwetkę i bambusowe sztućce.

Produkt został wymyślony przez właścicieli włoskiego gospodarstwa ogrodniczego Fornari Giuseppe jako przekąska dla kobiet dbających o figurę. Zestaw FIT (porcja zawiera ok. 130 kcal) zaprezentowano na targach Macfrut 2017, gdzie został nagrodzony srebrnym medalem w konkursie Innovation Award. Jak podaje freshplaza.it ponad 2300 opakowań Lady Leaf udało się sprzedać w kilka godzin, w trakcie promocji w pierwszych dniach czerwca na rynku hurtowym w Mediolanie. Twórcy przekąski Leady Leaf są pewni, że zarówno dystrybutorzy jak i konsumenci docenią walory produktu, który jest zdrowy i jednocześnie praktyczny. Jego przydatność do spożycia wynosi 8 dni w warunkach chłodniczych.

Przedstawiciele firmy Fornari Giuseppe, po akcji promocyjnej w Mediolanie będą odwiedzać przez cały czerwiec kolejne ważne rynki hurtowe Włoch i reklamować swój produkt.

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl