yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościFruit Logistica 2020 wystartowała

Fruit Logistica 2020 wystartowała

Od dzisiaj do piątku w Berlinie trwają targi Fruit Logistica – jedne z największych w branży owocowo-warzywnej.  Odwiedzający targi znajdą na nich sporo nowoczesnych rozwiązań  stworzonych, aby sprostać kilku głównym wyzwaniom, a poprawa zrównoważonego rozwoju znajduje się na szczycie tej listy.

Jak wyjaśnia raport trendów FRUIT LOGISTICA 2020, „Zrób to, co właściwe”, rosnąca liczba nabywców i konsumentów poszukuje zrównoważonych modeli dostaw, które rozwiązują takie problemy, jak zmiany klimatu i społeczna odpowiedzialność biznesu. W rezultacie firmy produkujące warzywa i owoce mogą uzyskać kluczową przewagę handlową, jeśli mogą zapewnić, że produkty są uprawiane, pozyskiwane i dystrybuowane w bardziej etyczny i przyjazny dla środowiska sposób. Wielu dostawców i usługodawców wystawiających się w Berlinie wydaje się bardziej niż gotowych na sprostanie takim wymogom – informują organizatorzy.

Ograniczenie spożycia mięsa jest ogólnoświatowym trendem, obserwowanym również w naszym kraju, powoduje to systematyczne zwiększanie popytu na świeże produkty.

Fot. M. Korzeniowska

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl