yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościFruit Logistica Special Edition od 18 do 20 maja 2021

Fruit Logistica Special Edition od 18 do 20 maja 2021

Targi Friut Logistica w Berlinie odbędą się w 2021 r. jako edycja specjalna pod hasłem “Spotkaj się z nami na miejscu lub połącz online”. Termin targów ustalono na 18-20 maja.

„Covid-19 stawia nas przed nowymi wyzwaniami. Dlatego zadaliśmy sobie pytanie, czego potrzebują nasi klienci i jakie czynniki możemy dla nich kontrolować ”- wyjaśnia Madlen Miserius, starszy menedżer produktu w FRUIT LOGISTICA. „Nasze podejście polega na umożliwieniu klientom lepszego zarządzania ryzykiem i dalszego zwiększania ich możliwości biznesowych. Taka jest myśl przewodnia FRUIT LOGISTICA SPECIAL EDITION 2021 w Berlinie ”. Elementy cyfrowe, w tym funkcje spotkań i transmisja programu konferencji, zapewni dodatkowe rozwiązania umożliwiające uczestnictwo i zaangażowanie. Zaadaptowana koncepcja oparta na pakietach wystawienniczych pod klucz zasadniczo ogranicza inwestycje i czas realizacji dla wystawców. Wystawcy mogą wybrać pakiet trzech predefiniowanych rozmiarów stoisk. Pakiety obejmują miejsce na stoisko, konstrukcję stoiska i dostęp do internetu. „Dzięki naszej dostosowanej koncepcji chcemy umożliwić globalnej branży świeżych owoców i warzyw spotkanie w Berlinie w bezpiecznym środowisku” – komentuje Miserius. „Chociaż powierzchnia wystawiennicza FRUIT LOGISTICA SPECIAL EDITION 2021 będzie mniejsza, oferuje możliwość prezentacji produktów na miejscu dla maksymalnej liczby zarejestrowanych firm. Nowy format zmniejsza inwestycje naszych klientów, daje czas na decyzje, a także zmniejsza liczbę pracowników potrzebnych do obsługi ich stoiska w Berlinie. Innymi słowy, zapewniamy prosty sposób uczestnictwa i dajemy branży bardzo potrzebne możliwości spotkania się z kupującymi ”. Informacje dotyczące pakietów uczestnictwa i dalsze szczegóły będą dostępne do 23 października 2020 r. 

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl