yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościFruit Logistica: światowa premiera produktu Intermagu

Fruit Logistica: światowa premiera produktu Intermagu

W Berlinie rozpoczęły się targi Fruit Logistica. Polskie firmy, z których większość rozlokowana jest w City Cube, utworzyły bardzo dobrze widoczną dla każdego odwiedzającego poziom B tego pawilonu „wyspę”. Wspólne stoisko narodowe funkcjonuje w tym roku po raz dziesiąty. W najbliższym sąsiedztwie „wyspy” grupującej 17 wystawców ma swoje stoiska jeszcze kilkanaście samodzielnie wystawiających się firm z Polski. Jedną z nich jest Intermag, której jeden z produktów został dostrzeżony przez Reflektor (Spotlight) organizatorów Fruit Logistiki.

Spotlight jest nową propozycją targów, mającą ułatwić odwiedzającym je wyłowienie z tysięcy prezentowanych produktów i usług (w tej edycji targów około 6 tysięcy) najciekawszych innowacyjnych propozycji.

Firma z Olkusza została zauważona i „podświetlona” dzięki Optysilowi Ultra – nowej formulacji nawozy krzemowego. W Berlinie ma miejsce jego światowa premiera. Produkt ten, mający formę mikrogranulek, zawiera 200 g/kg dostępnego dla roślin wodorozpuszczalnego krzemu (Si). Optysil Ultra zwiększa zdolność roślin do wytrzymywania okresowych niedoborów wody i innych niesprzyjających warunków pogodowych i glebowych. Dawka tego stymulatora wynosi 250 g na hektar. Do handlu, przede wszystkim na eksport, trafi jeszcze w bieżącym roku.

Przedstawiciele Intermagu oczekują gości

Tekst i fot. P. Grel

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl