Grimme przejmuje całkowicie spółkę ASA-LIFT

Rodzinna firma GRIMME z Damme przejęła całkowicie duńską spółkę ASA-LIFT, specjalizującą się w produkcji maszyn do warzyw. W 2013 roku grupa GRIMME przejęła 70 % udziałów w założonej w 1936 roku duńskiej firmie z siedzibą w Sorö, niedaleko Kopenhagi.

W ciągu ostatnich siedmiu lat współpraca zacieśniła się. Liczba zatrudnionych wzrosła z 70 do ponad 130 pracowników. Gwarancją dalszego wzrostu są inwestycje w budynki, rozwój, produkcję i sprzedaż maszyn indywidualnie dostosowanych do potrzeb klientów. GRIMME i ASA-LIFT oferują w 30 grupach produktów najobszerniejszą w świecie ofertę maszyn do cebuli, marchwi, buraka ćwikłowego, szczypioru, pasternaku, kopru włoskiego, selera itd.

“Z ASA-LIFT i GRIMME dysponujemy dwiema silnymi markami, aby zaspokoić wysokie wymagania w uprawie warzyw. Zamierzamy maksymalnie skoncentrować się na dalszym rozwoju tego segmentu, aby być przodującym producentem w zakresie innowacji, jakości, wydajności, ochrony plonu i ekonomiczności”, mówi Christoph Grimme, dyrektor naczelny Fabryki Maszyn Rolniczych GRIMME.

ASA-LIFT w duńskim mieście Sorö, ok. 80 km od Kopenhagi.
ASA-LIFT w duńskim mieście Sorö, ok. 80 km od Kopenhagi.

Informacja prasowa Grimme

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności