yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościHenryk Kowalczyk kandydatem na nowego Ministra Finansów?

Henryk Kowalczyk kandydatem na nowego Ministra Finansów?

Jak podaje Business Insider, według nieoficjalnych doniesień dziś członkowie władz PiS maje decydować o zmianach w rządzie w tym w sprawie dymisji obecnego Ministra Finansów. Ma zostać wybrany nowy szef resortu, a brani są pod uwagę: Piotr Nowak i Henryk Kowalczyk.

Dla nas jest to o tyle ciekawe, bo jak wiemy obecnie Henryk Kowalczyk sprawuje funkcję Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Oczywiście, wszyscy dobrze wiemy, że takich medialnych spekulacji jest wiele, a duża część z nich okazuje się plotkami. Jednak warto spojrzeć na to z innej strony – jako argument potwierdzający kandydaturę  H. Kowalczyka media podają… jego dyskusyjne medialne wypowiedzi…

Faktycznie, ostatnio pojawiało się wiele dyskusji na temat słów Ministra, ale czy to rzeczywiście były one tak niewłaściwe, aby dyskutować o zmianach?

Sam Minister przyznaje, że na tą chwilę nie bierze pod uwagę takiej możliwości. Na antenie radia RMF stwierdził: „Raczej nie będę chciał opuszczać Ministerstwa Rolnictwa. Właśnie mija 100 dni. Jest dużo do zrobienia w Ministerstwie Rolnictwa, takiej opcji nie biorę pod uwagę”. Pozostaje pytanie, ile jest w tym prawdy a ile przemyślanej strategii…

Patrząc na już panujący chaos należy się zastanowić, jaki wpływ mogłyby wywrzeć powyższe zmiany… Co Wy o tym sądzicie? Gdyby faktycznie doszło do takich zmian, stołek Ministra Rolnictwa zostałby pusty, ale czy mamy jakiś kandydatów na to miejsce?

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Źródło: business insider 

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl