yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościII etap sprzedaży miału energetycznego

II etap sprzedaży miału energetycznego

Henryk Kowalczyk zaakceptował wznowienie programu sprzedaży miału węglowego przez Polską Grupę Górniczą S.A. Grupa odbiorców programu zwiększyła się o przetwórców owoców i warzyw oraz suszarnie pasz.

Dla kogo przeznaczona jest druga transza?

Druga transza programu przeznaczona jest dla producentów rolnych, którzy nie zgłosili się do programu w ramach pierwszej transzy oraz przetwórców sektora rolno-spożywczego.

Tyczy się to przetwórców prowadzących działalność w zakresie suszarni pasz (01.63.Z Działalność usługowa następująca po zbiorach; 10.91.Z Produkcja gotowej paszy dla zwierząt gospodarskich) oraz w zakresie przetwórstwa owoców i warzyw (10.32.Z Produkcja soków z owoców i warzyw; 10.39.Z Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw).

Wymogiem koniecznym zakwalifikowania kontrahenta w powyższych grupach jest posiadanie w rejestrze REGON kodów oznaczonych jako „działalność przeważająca wg PKD”.

Jaki jest termin naboru?

Wnioski wraz z załącznikami będą przyjmowane do 20 stycznia 2023 roku i będą weryfikowane według kolejności wpływu. PGG S.A. uprawniona jest do wydłużenia lub skrócenia terminu przyjmowania wniosków w szczególności, jeżeli ich ilość wskazywać będzie na przekroczenie limitu towaru objętego programem.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner
Gdzie szukać wniosku?

Wniosek składać można wyłącznie poprzez wypełnienie formularza elektronicznego umieszczonego na stronie internetowej PGG S.A. Wniosek powinien zostać wypełniony wraz z wymaganymi załącznikami. Spółka rozpatrywać będzie wyłącznie kompletne wnioski. Po wypełnieniu formularza i naciśnięciu przycisku „Wyślij”, fakt złożenia formularza należy potwierdzić za pomocą linku aktywacyjnego, który otrzymacie Państwo na adres e–mail wskazany w formularzu.

Źródło: MRiRW / PGG

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl