yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościJak nie poddać się panice? Ceny paliw w górę

Jak nie poddać się panice? Ceny paliw w górę

Stacje benzynowe wykorzystały chwilową panikę i w mgnieniu oka podniosły ceny. Nasi Czytelnicy nadsyłają zdjęcia, filmy, na których cena za litr oleju napędowego wynosi niemal 7 złotych za litr… Nikt nie spodziewał się takiego scenariusza…

Wczorajszy dzień przyniósł duże zamieszanie na stacjach paliw. Począwszy od wschodniej granicy naszego kraju, utworzyły się duże kolejki chcących zatankować auta osobowe i kanistry. W ciągu kilku godzin bardzo długie kolejki ustawiły się na większości stacji w Polsce.

Orlen bardzo szybko wydał oświadczenie, że dostawy paliw nie są zagrożone, a wręcz przeciwnie, ze względu na duży ruch na stacjach, została zwiększona liczba osób obsługujących. Daniel Obajtek podkreślił, że dostawy paliwa są zabezpieczone i wszyscy klienci zostaną obsłużeni.

Niestety, te deklaracje nie uspokoiły sytuacji, a stacje wykorzystując zwiększony popyt podniosły ceny. Olej napędowy (ale nie tylko) w ciągu zaledwie kilku godzin zdrożał o kilkadziesiąt groszy na litrze. Na niektórych stacjach ceny zaczęły niebezpiecznie zbliżać się do poziomu 6,99 zł/l (co widać na zdjęciu).

Sytuacja jest niepewna i wszyscy z obawą patrzymy w przyszłość, ale wydaje się, że nie powinniśmy martwić się na zapas. Niestety, rozwój sytuacji nie zależy od nas. Oczywiście nie jest również łatwo zachować zimną krew, co widać po kolejkach… Przykre jest jedynie to, że stacje tak szybko podniosły ceny. Pomimo tego, że w hurcie nie było wtedy żadnych ruchów w dół… Mamy nadzieję, że sytuacja wróci szybko do normy.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl