yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościJubileuszowa Fruit Logistica

Jubileuszowa Fruit Logistica

Targi Fruit Logistica będą obchodzić w przyszłym roku swoje 25-lecie. Odbędą się one w Berlinie od 8 do 10 lutego. Po raz pierwszy kraj organizator wystąpi również jako kraj partnerski.


Niemcy to największy rynek konsumentów w Europie, ale równocześnie niemiecki owoców i warzyw staje się coraz bardziej poszukiwanym partnerem i notuje wzrosty eksportu. Wynika to po części z ścisłej kontroli jakości produktów niemieckich i wiarygodności partnerów handlowych. Innym czynnikiem jest zaangażowanie Federalnego Ministerstwa Wyżywienia i Rolnictwa (BMEL) w ułatwianie niemieckim producentom wejścia na nowe rynki i propagowanie dwustronnego handlu.

Niemcy są największym w Europie rynkiem zbytu dla świeżych owoców i warzyw. Rocznie prawie osiem milionów ton świeżych produktów, w tym ziemniaków, jest spożywanych w niemieckich gospodarstwach domowych. Kolejne dwa miliony ton są spożywane przez Niemców poza domem. Z szacowaną łączną kwotą 14,4 mld euro, Niemcy mają również najwyższy poziom wydatków konsumpcyjnych na świeże owoce i warzywa w Europie. Importują je, poza gatunkami egzotycznymi, głównie od swoich europejskich sąsiadów.

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl