• rosafert agrosimex gleba
  • belem agrosimex marchew ziemniaki

yara ogólna nawożenie warzywa

Seminis predazzo kalafior

basf signum schoroby rabat BeneFito

Hazera baner

pnos odmiany warzywa

yara ogólna nawożenie warzywa

Seminis predazzo kalafior

basf signum schoroby rabat BeneFito

Hazera baner

pnos odmiany warzywa

Bayer Velum Prime - baner

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościJuż jutro startują targi Fruit Logistica 2023 w Berlinie

Już jutro startują targi Fruit Logistica 2023 w Berlinie

W dniach od 8-10 lutego w Berlinie odbywa się jedna z największych wystaw w sektorze owocowo-warzywnym. Targi Fruit Logistica 2023 to najważniejsza impreza targowo-konferencyjna. Odbywa się od 1993 r. i rozwija się z edycji na edycję. Targom towarzyszą konferencje, warsztaty i fora dyskusyjne poświęcone zarówno bieżącym zagadnieniom jak i nowym zjawiskom oraz prognozom na bliższą i dalszą przyszłość branży.

Międzynarodowe targi Fruit Logistica to największe na świecie targi branży świeżych owoców i warzyw, poświęcone nie tylko produktom, ale również niezbędnemu technicznemu know-how. Impreza obejmuje wszystkie elementy rynku: nie tylko uprawę roślin, ale też zbiór, magazynowanie, chłodnictwo, pakowanie, transport, marketing czy prezentację towaru w sklepach. Wystawcami są zarówno producenci jak i dystrybutorzy, oferenci maszyn i urządzeń dla nowoczesnych przedsiębiorstw sadowniczych, różnego rodzaju usług i nowatorskich rozwiązań.

Messe Berlin jest miejscem targowym od 200 lat i od wielu dziesięcioleci jest jednym z najważniejszych takich węzłów. Messe Berlin – państwowe przedsiębiorstwo targowe – opracowuje, sprzedaje i organizuje co roku setki wydarzeń na żywo. Stara się być znakomitym gospodarzem dla odwiedzających na wszystkich wydarzeniach, generować optymalne bodźce biznesowe i zapewniać wszystkim uczciwe warunki.

 


ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

warzywa siarkopol nawożenie nasiona
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl