Już jutro startują targi Fruit Logistica 2023 w Berlinie

W dniach od 8-10 lutego w Berlinie odbywa się jedna z największych wystaw w sektorze owocowo-warzywnym. Targi Fruit Logistica 2023 to najważniejsza impreza targowo-konferencyjna. Odbywa się od 1993 r. i rozwija się z edycji na edycję. Targom towarzyszą konferencje, warsztaty i fora dyskusyjne poświęcone zarówno bieżącym zagadnieniom jak i nowym zjawiskom oraz prognozom na bliższą i dalszą przyszłość branży.

Międzynarodowe targi Fruit Logistica to największe na świecie targi branży świeżych owoców i warzyw, poświęcone nie tylko produktom, ale również niezbędnemu technicznemu know-how. Impreza obejmuje wszystkie elementy rynku: nie tylko uprawę roślin, ale też zbiór, magazynowanie, chłodnictwo, pakowanie, transport, marketing czy prezentację towaru w sklepach. Wystawcami są zarówno producenci jak i dystrybutorzy, oferenci maszyn i urządzeń dla nowoczesnych przedsiębiorstw sadowniczych, różnego rodzaju usług i nowatorskich rozwiązań.

Messe Berlin jest miejscem targowym od 200 lat i od wielu dziesięcioleci jest jednym z najważniejszych takich węzłów. Messe Berlin – państwowe przedsiębiorstwo targowe – opracowuje, sprzedaje i organizuje co roku setki wydarzeń na żywo. Stara się być znakomitym gospodarzem dla odwiedzających na wszystkich wydarzeniach, generować optymalne bodźce biznesowe i zapewniać wszystkim uczciwe warunki.

 

ARTYKUŁY POWIĄZANE

  1. Badanie techniczne opryskiwaczy polowych

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności