yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościKiermasz Świąteczny "Polska Smakuje"

Kiermasz Świąteczny “Polska Smakuje”

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaprasza na  Kiermasz Świąteczny pod hasłem „Polska Smakuje”, który odbędzie się w dniach 18-20 grudnia br., w godzinach od 10:00 do 20:00 w Warszawie, przed siedzibą Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi, przy ul. Krakowskie Przedmieście 66.

Organizatorami przedsięwzięcia są Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa oraz Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi.

W kiermaszu będzie uczestniczyło 16 wystawców. Będą to producenci żywności tradycyjnej, ekologicznej oraz wyrobów regionalnych z całego kraju. Na stoiskach będzie można kupić wszystko to, co przyda się na świątecznym stole. Począwszy od tradycyjnych potraw i produktów, a skończywszy na ozdobach, wykonywanych technikami rękodzielniczymi. Podczas kiermaszu będzie można kupić tradycyjne wędliny, wyroby z gęsiny oraz pieczywo. Dla zwolenników naturalnych słodkości nie zabraknie ciast i innych wypieków przygotowanych według regionalnych receptur. Podczas kiermaszu będzie można zaopatrzyć się w miody i wyroby pszczele, a także oleje tłoczone na zimno.

Atrakcją z pewnością będą potrawy regionalne, w tym słynny tatarski pierekaczewnik. Nie zabraknie również serów oraz przetworów z warzyw i owoców. Dla miłośników sztuki i folkloru oraz tych, którzy chcą ładnie udekorować  wnętrza swoich domów dostępna będzie szeroka oferta stroików świątecznych i ozdób choinkowych.

Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy przed świętami poszukują tradycyjnych smaków, ciekawych dekoracji czy oryginalnych upominków, do odwiedzenia kiermaszu i skorzystania z jego bogatej świątecznej oferty handlowej.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Za: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

 

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl