yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościKonsument oskarża Biedronkę o oszustwo

Konsument oskarża Biedronkę o oszustwo

„Czyste oszustwo” – zarzuca Biedronce jeden z konsumentów, komentując jedną z ostatnich akcji promocyjnych sieci handlowej. O czym konkretnie mowa?

Post tyczący się akcji promocyjnej Biedronki wzbudził oburzenie wśród jednego z konsumentów. Z jego słów wynika, że duża część ceny (importowanego) kalafiora to same liście. Market zdecydował się odpowiedzieć na ten komentarz, jednak finalnie wyszło co najmniej niezręcznie…

– Biedronkowe oszczędności wyglądają tak że za kalafiora zapłaciłem 26 zł 9,99 za kg. Po odkrojeniu liści jak ważył w sklepie 2,65 kg zrobiło się 1,7 kg. 10 zł zapłaciłem za liście. Czyste oszustwo – pisze jeden z oburzonych konsumentów pod postem promocyjnym Biedronki.

Co ciekawe, Biedronka zdecydowała się odpowiedzieć na wskazany wyżej komentarz. Wskazała, że obrywanie liści kalafiora nie jest zabronione. Nie byłoby w tym nic dziwnego, jednak następnego dnia market zmienił swoją wypowiedź. Obecnie możemy przeczytać, że liście kalafiora stanowią integralną część warzywa, chroniącą przed nadmierną utratą wilgoci.

Czyżby Biedronka przestraszyła się, że klienci masowo zaczną obrywać liście kalafiora, natomiast zysk spadnie? Odpowiedź nasuwa się sama…

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

 

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl