yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościKrajowa Agro Akademia Pomidorowa polem do największej w kraju debaty o przyszłości...

Krajowa Agro Akademia Pomidorowa polem do największej w kraju debaty o przyszłości produkcji pomidorów przetwórczych

Agro Akademia BASF to wyjątkowa inicjatywa, której organizatorzy skupiają się na aspektach edukacyjnych. Każde spotkanie z tego cyklu to dawka merytorycznej wiedzy, którą z producentami warzyw dzielą się eksperci. Zaplanowana na 11 lutego Krajowa Agro Akademia Pomidorowa zorganizowana przez BASF i Nunhems, która odbędzie się w Licheniu Starym, idzie o krok dalej – będzie nie tylko edukować, ale stworzy pole do dyskusji nad obecnym stanem i przyszłością produkcji pomidorów przetwórczych w Polsce.

Istotną częścią spotkania będzie debata z udziałem przedstawiciela MRiRW – Ryszarda Bartosika – Wiceprzewodniczącego Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz przedstawicieli pięciu grup producenckich zrzeszających plantatorów pomidorów przy największych przetwórniach tego warzywa w kraju. Moderatorem debaty będzie Adam Paradowski (Plantpress). 

Jako wstęp do dyskusji, która odbędzie się w Licheniu Starym w miesięczniku Warzywa 1/2020 ukazał się artykuł, w którym osoby związane z produkcją pomidorów przetwórczych mówią o aktualnej sytuacji w branży.

Patronem medialnym Krajowej Agro Akademii Pomidorowej jest wydawnictwo Plantpress, a patronat honorowy nad wydarzeniem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl