„Kupuj świadomie Produkt polski”

“Kupuj świadomie Produkt polski” to hasło obecne od kilku lat, teraz w czasach pandemii nabrało i większego znaczenia, i rozpędu.

O tym jak bardzo jesteśmy przywiązani do rodzimej żywności pokazała pandemia. Czasowe zamknięcie targowisk spotkało się z niezadowoleniem konsumentów, którzy apelowali o ich ponowne uruchomienie. Teraz, kiedy po apelu ministra rolnictwa samorządy je uruchomiły – klientów nie brakuje. Podobny trend Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zauważył także w sklepach z żywnością.

Wybierając żywność z oznaczeniem „PRODUKT POLSKI”, towary wyprodukowane w Polsce, konsument ma pewność, że została ona wytworzona w kraju i z rodzimych surowców. Przy bogatej ofercie na sklepowych półkach ma to niebagatelne znaczenie, a w efekcie przyczynia się także do budowania patriotyzmu konsumenckiego i wsparcia sprzedaży polskiej żywności.

Za:Agrobiznes

Related Posts

None found

1 KOMENTARZ

  1. to u mnie nie nowość – po warzywa na targ, po ubrania do polskich sklepów online, piwko na rodzinne spotkania z lokalnych browarów albo nawet z Perły – bo to także przecież polska duża marka! polecam takie podejście

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności