W listopadowych „Warzywach” europejski rynek oraz pory

W listopadowym wydaniu „Warzyw” można przeczytać m.in. opinie specjalistów nt. sytuacji na europejskich rynkach warzyw. Informacje te zostały zebrane we wrześniu podczas Międzynarodowych Dni Otwartych firm hodowlano-nasiennych w północnej Holandii.
 

Wydarzenie to jak co roku przyciągnęło dużą liczbę odwiedzających z całego świata, co dało sposobność rozeznania się w sytuacji na rynku warzyw w niektórych krajach.

W temacie numeru prezentujemy ofertę odmian pora oraz wiele wskazówek dotyczących produkcji rozsady tego warzywa. Opisujemy również doświadczenia prowadzone przez holenderskich specjalistów, mające na celu poprawę jakości i wielkości plonu pora.

W tym numerze znajdują się również liczne relacje z organizowanych jesienią dni pola, m.in. z Lubelszczyzny, Małopolski, Kujaw, Wielkopolski oraz Pomorza. W relacjach tych znaleźć można ocenę odmian różnych warzyw oraz zalecenia dotyczące ochrony roślin i nawożenia.

Przejdź do sklepu Plantpress

Prezentowała Aleksandra Andrzejewska

Related Posts

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności