yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościMalinowe siostry od Seminis

Malinowe siostry od Seminis

Mei Shuai i PinkID – malinowy duet dla wymagających ogrodników. Na nadchodzący sezon marka Seminis ma do zaoferowania producentom pomidorów tunelowych dwie odmiany malinowe – Mei Shuai i PinkID.

Mei Shuai – daj się uwieść!.. malinowy smak, czerwona jakość

Mei Shuai

Mei Shuai to odmiana od kilku lat znana już ogrodnikom. Rośliny mają silny wigor i zbalansowany rozwój. Dobrze zawiązują owoce na kolejnych gronach. Owoce są duże (średnio 200-260 g), mają atrakcyjny, wyrównany kolor, bez żółtych przebarwień latem (upalne dni). Jednocześnie dobry smak i wysoka jakość owoców powoduje że chętnie są kupowane przez klientów. Mei Shuai to odmiana do nasadzeń wiosennych. Wielu producentów pomidorów już tę odmianę uprawiało i będzie uprawiać nadal. Są zadowoleni z wysokiego potencjału plonotwórczego jaki daje Mei Shuai, z jego jakości i smaku, po który wracają klienci.

PinkID – Nowa, malinowa tożsamość uwodzi smakiem!

Pink ID

PinkID to nasza nowość w segmencie malinowym do uprawy w tunelach. Rośliny mają średnio silny wigor, również dobrze zawiązują owoce na kolejnych gronach. Ze względu na nieco lżejszy pokrój roślin niż ma Mei Shuai, PinkID może być dobrą alternatywą dla producentów, którzy zwykle mają w swoich obiektach bardzo silne rośliny.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

PinkID – wytwarza owoce o ładnym malinowym kolorze skórki. Ich średnia wielkość to 170-210 g. Również nie mają żółtych przebarwień latem. Bardzo dobrze smakują i mają wyskoką zawartość cukrów (Brix ok. 6,0 w zależności od dojrzałości owoców, miejsca uprawy i czasu zbioru). Owoce należy zbierać na bieżąco, nie powinno się ich przetrzymywać na roślinach, bo mogą pojawić się pęknięcia  (podobnie jak na wielu innych odmianach malinowych). PinkID jest odmianą uniwersalną –  do nasadzeń w różnych terminach – od późnej wiosny oraz do nasadzeń na jesień.

Producenci, którzy mieli tą odmianę w większych próbach doceniali ją za jakość, smak i wysoki plon który można z niej uzyskać przy odpowiedniej uprawie.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z Przedstawicielami Handlowymi Seminis oraz na seminis.pl

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl