Maszyny do ważenia i pakowania warzyw od Sorpac. Agrotech 2023 [VIDEO]

Ważenie i pakowanie warzyw to często powtarzająca się czynność w gospodarstwach. W przypadku warzyw korzeniowych proces ten można w znacznym stopniu usprawnić zaopatrując się w specjalistyczne maszyny i urządzenia, które podczas targów Agrotech w Kielcach zaprezentowała firma Sorpac.

Polska firma Sorpac z miejscowości Jaraczewo (woj. wielkopolskie) produkuje maszyny do ważenia i pakowania, a także kompletne linie służące do porcjowania, czyszczenia, pakowania warzyw. W swoim portfolio ma blisko 30 różnych specjalistycznych maszyn, a podczas targów Agrotech 2023 w Kielcach zaprezentowała flagowe produkty do sprawnego ich ważenia i pakowania.

Na ekspozycji maszynowej w Kielcach zaprezentowano raszlownicę wraz z wagą kombinacyjną (4-, 9-kanałową), wagoraszlownicę, pojedyncze wagi automatyczne, stół selekcyjny oraz wagę do ważenia produktów drobnych (model AW215). 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

 

Wśród wag kombinacyjnych firma Sorpac ma w swoim portfolio maszyny zawierające 4, 8, 9, 10, 11, 12 kanałów (kubełków ważących). Maszyny mogą być produkowane ze stali kwasoodpornej, co sprawdza się w przypadku ważenia warzyw mokrych.

Wagi kanałowe oferowane przez Sorpac mogą współpracować z raszlownicami lub z foliarkami oraz taśmociągami do pakowania warzyw do skrzynek czy kartonów. 

Wagoraszlownica model AWRM 01 służy do ważenie i pakowania pietruszki, marchwi, selera, z kolei model AWRM 02 – do cebuli i ziemniaka. Owy sprzęt pozwala użytkownikowi na ważenie produktów w sposób ręczny bądź automatyczny, poprzez zmianę ustawień na panelu.

ARTYKUŁY POWIĄZANE

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności