yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościMazurskie AGRO SHOW 2023 zostało odwołane…

Mazurskie AGRO SHOW 2023 zostało odwołane…

Zarząd Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych podjął decyzję o rezygnacji z organizacji przyszłorocznej edycji wystawy Mazurskie AGRO SHOW. Powodem owej decyzji są niezwykle wysokie koszty realizacji wydarzenia…

Mazurskie AGRO SHOW Ostróda to największa i najliczniej odwiedzana przez wystawców i zwiedzających wystawa rolnicza w Polsce północno-wschodniej. Podczas dwóch dni wystawy prezentowane są maszyny i urządzenia wszystkich czołowych producentów krajowych, a także maszyny najważniejszych światowych marek – czytamy na stronie wydarzenia.

Jak informuje organizator, Mazurskie AGRO SHOW to wystawa regionalna, stworzona z myślą o rolnikach, którzy mieszkają i pracują w województwie warmińsko-mazurskim i województwach ościennych, a także przeznaczona dla regionalnych dystrybutorów reprezentujących wszystkie czołowe krajowe i zagraniczne marki maszyn i urządzeń rolniczych. Na wystawie prezentują się także producenci nawozów, pasz, budynków inwentarskich, środków ochrony roślin oraz inne firmy z szeroko pojętej branży rolniczej.

Co roku na wystawie prezentuje się przeszło 200 firm i odwiedza ją 42 tysiące rolników. Warto zaznaczyć, że do tej pory odbyło się już 5 edycji wydarzenia. Impreza jest doskonałą okazją zarówno dla firm jak i samych rolników, którzy mogą zapoznać się z ofertą najnowszych maszyn i zastanowić się nad zakupem jeszcze przed rozpoczęciem sezonu.

Aktualny rok jest jednak dość trudny. Zarówno rolnicy jak i wszelkie firmy zmagają się z rekordowo wysokimi kosztami. Nie inaczej jest i w tym przypadku… Decyzja o rezygnacji z organizacji przyszłorocznej edycji wystawy Mazurskie AGRO SHOW wynika bowiem z bardzo wysokich kosztów związanych z organizacją oraz przystosowaniem hal do celów wystawienniczych.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Warto jednak zaznaczyć, że pozostałe dwa wydarzenia organizowane przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych odbędą się w planowanych terminach. Tak więc, Zielone AGRO SHOW odbędzie się w Ułężu w dniach 20-21 maja 2023, natomiast AGRO SHOW w Bednarach w dniach 22-24 września 2023 roku.

Źródło: pigmiur.pl / agroshow.pl

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl