Mazurskie AGRO SHOW 2023 zostało odwołane…

Zarząd Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych podjął decyzję o rezygnacji z organizacji przyszłorocznej edycji wystawy Mazurskie AGRO SHOW. Powodem owej decyzji są niezwykle wysokie koszty realizacji wydarzenia…

Mazurskie AGRO SHOW Ostróda to największa i najliczniej odwiedzana przez wystawców i zwiedzających wystawa rolnicza w Polsce północno-wschodniej. Podczas dwóch dni wystawy prezentowane są maszyny i urządzenia wszystkich czołowych producentów krajowych, a także maszyny najważniejszych światowych marek – czytamy na stronie wydarzenia.

Jak informuje organizator, Mazurskie AGRO SHOW to wystawa regionalna, stworzona z myślą o rolnikach, którzy mieszkają i pracują w województwie warmińsko-mazurskim i województwach ościennych, a także przeznaczona dla regionalnych dystrybutorów reprezentujących wszystkie czołowe krajowe i zagraniczne marki maszyn i urządzeń rolniczych. Na wystawie prezentują się także producenci nawozów, pasz, budynków inwentarskich, środków ochrony roślin oraz inne firmy z szeroko pojętej branży rolniczej.

Co roku na wystawie prezentuje się przeszło 200 firm i odwiedza ją 42 tysiące rolników. Warto zaznaczyć, że do tej pory odbyło się już 5 edycji wydarzenia. Impreza jest doskonałą okazją zarówno dla firm jak i samych rolników, którzy mogą zapoznać się z ofertą najnowszych maszyn i zastanowić się nad zakupem jeszcze przed rozpoczęciem sezonu.

Aktualny rok jest jednak dość trudny. Zarówno rolnicy jak i wszelkie firmy zmagają się z rekordowo wysokimi kosztami. Nie inaczej jest i w tym przypadku… Decyzja o rezygnacji z organizacji przyszłorocznej edycji wystawy Mazurskie AGRO SHOW wynika bowiem z bardzo wysokich kosztów związanych z organizacją oraz przystosowaniem hal do celów wystawienniczych.

Warto jednak zaznaczyć, że pozostałe dwa wydarzenia organizowane przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych odbędą się w planowanych terminach. Tak więc, Zielone AGRO SHOW odbędzie się w Ułężu w dniach 20-21 maja 2023, natomiast AGRO SHOW w Bednarach w dniach 22-24 września 2023 roku.

Źródło: pigmiur.pl / agroshow.pl

Related Posts

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności