Michał Kołodziejczak startuje w wyborach z listy PO. „Zrobimy wszystko, by odbić wieś PiS-owi”

fot. Facebook Agrounia

– To jest stan wyższej konieczności. Zrobimy wszystko, by odbić wieś PiS-owi. Nie tylko wieś – komentuje Michał Kołodziejczak, który został dziś przedstawiony jako jeden z kandydatów do Sejmu przez Donalda Tuska, lidera PO. 

– Zaczyna się nowa, nieszablonowa akcja, bo w Polsce trzeba zmian, zbyt dużo spraw w Polsce jest do zrobienia. Polska będzie silna i suwerenna jedynie siłą i suwerennością wszystkich swoich obywateli, wszystkich wolnych Polaków. AGROunia pozostaje AGROunią – czytamy w mediach społecznościowych Michała Kołodziejczaka.

– Łączymy się także ze środowiskami, z którymi nie zawsze było po drodze – z ludźmi, którzy mają na wiele spraw różne poglądy niż ja, ale którzy mają to samo przekonanie, co my wszyscy i jak sądzę – większość Polek i Polaków. Wiedzą też, że aby przywrócić wartości w Polsce, trzeba odsunąć PiS od władzy – komentuje z kolei Donald Tusk.

W mediach społecznościowych decyzja Michała Kołodziejczaka wzbudziła mieszane uczucia. Na ten moment trudno jednak przewidzieć jej skutki. A Wy co o tym sądzicie?

Źródło: Twitter Michał Kołodziejczak / PlatformaObywatelksa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności