yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościNadchodzi zima - Warzywnicza Prognoza Pogody z 29.11.2020 r.

Nadchodzi zima – Warzywnicza Prognoza Pogody z 29.11.2020 r.

Większe opady śniegu do 1-4 cm zaczną się na Podlasiu po zmroku i do wieczora obejmą również wschodnie, środkowe, południowe, zachodnie Mazowsze. Na Lubelszczyźnie, Podkarpaciu, Kielecczyźnie, Małopolsce padać ma przelotnie.

W drugiej połowie nocy przelotny śnieg padać ma na Podlasiu, Mazowszu, Lubelszczyźnie, Podkarpaciu, Małopolsce, Górnym Śląsku, wschodzie, południu i w centrum Ziemi Łódzkiej.

Krajobrazy w wielu regionach się zabielą. Natomiast od Pomorza Gdańskiego po wschodnią i środkową Wielkopolskę i Dolny Śląsk popada przelotny deszcz.

Przez całą niedzielę przelotne opady śniegu na zmianę ze słońcem dotyczyć będą wschodu, południa i centrum kraju. Na zachodzie i północy chwilami popada deszcz i tu słońca jak na lekarstwo bądź wcale. Temperatura w ciągu dnia wyniesie od -1/0 stopnia na wschodzie do 0/2 stopni na południu i w centrum i 2/4 stopni na zachodzie i północy. W słońcu będzie jeszcze cieplej.

Po zachodzie słońca temperatura szybko będzie spadać. Większe przymrozki czekają nas dopiero w poniedziałek. Na wschodzie i południu temperatura może spaść do -10/-7 stopni Celsjusza.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

W kolejnych dniach utrzyma się podział na jesienny zachód, przedzimowy centrum oraz przeważnie zimowy wschód i południe kraju.

Łukasz Sieligowski

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl