Nagrody dla zespołów badawczych

Podsekretarz stanu Ryszard Zarudzki spotkał się 20 grudnia z przedstawicielami zespołów badawczych nagrodzonych i wyróżnionych za osiągnięcia w zakresie wdrażania postępu w rolnictwie, rozwoju wsi i rynkach rolnych oraz redaktorami wydawnictw ośrodków doradztwa rolniczego.


Nagrody i wyróżnienia zdobyli autorzy wdrożeń z Instytutu Ogrodnictwa, Instytutu Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – PIB, Państwowego Instytutu Weterynarii PIB, Instytutu Hodowli i Aklimatyzacji Roślin PIB oraz Instytutu Biotechnologii Przemysłu Rolno – Spożywczego. Minister Zarudzki wręczył również nagrody w ramach XXIV edycji konkursu „Najlepsze wydawnictwo wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego”. W kategorii „Najlepsze czasopismo periodyczne” zwyciężyły „Aktualności Rolnicze” ze Świętokrzyskiego ODR. Natomiast w kategorii „Najlepsza publikacja tematyczna” nagrodę otrzymały „Zagrody edukacyjne na Dolnym Śląsku” z Dolnośląskiego ODR.

za: MRiRW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności