yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

Baner Sivanto Prime

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościNarkotyki wśród papryki. Transport warzyw wraz z 356 kg nielegalnych substancji

Narkotyki wśród papryki. Transport warzyw wraz z 356 kg nielegalnych substancji

Przemyt nielegalnych substancji dość często dotyka branżę handlu warzywami. Nie inaczej jest i w tym przypadku. Zdarzenie miało miejsce w jednym z regionów Hiszpanii. Wśród transportu papryki i bakłażanów odnaleziono dość pokaźne ilości haszyszu i marihuany. Jak wyglądało całe zajście?

Hiszpańska policja oraz służba celna otrzymały donos, który wskazywał na jedną z ciężarówek przewożących warzywa. Organy podjęły decyzję o zweryfikowaniu tej informacji. Na jednej z autostrad, na której 35-letni kierowca pochodzenia białoruskiego zatrzymał się, by zatankować pojazd, dokonano zatrzymania i kontroli przewożonego ładunku.

Punktem zapalnym, który spowodował znacznie bardziej dokładną kontrolę, były niespójne wyjaśnienia kierowcy, nieprawidłowości w liście przewozowym oraz brak oznaczeń na skrzynkach. Dokumenty miały jedynie sprawiać wrażenie autentyczności. W rzeczywistości cała dokumentacja okazała się fałszywa.

Wśród ładunku warzyw, w którym znajdowała się papryka oraz bakłażany, funkcjonariusze odnaleźli ukryte narkotyki. Ich ilość nie była mała. W sumie skonfiskowano 206 kg haszyszu i 150 kg pąków marihuany. Kierowca ciężarówki trafił do więzienia. Zarzuca mu się przestępstwo oddziałowujące na zdrowie publiczne.

Źródło: hortoinfo.es

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl