Narkotykowa niespodzianka we włoskiej papryce

Dziś informacja w formie ciekawostki. We Włoszech pod przykrywką przewozu papryki dostarczano znaczne ilości narkotyków. Czym zdradzili się przestępcy i jakie ilości narkotyków odnaleziono?

Agenci włoskiej policji drogowej wpadli na trop podejrzanych pojazdów, które pojawiły się w jednej z włoskich miejscowości. Doprowadziły ich do jednego z magazynów przemysłowych.

Na miejscu napotkali hiszpańskiego kierowcę ciężarówki, który oficjalnie był przewoźnikiem papryki. Co zaskoczyło funkcjonariuszy, pomagał on dwóm albańskim wspólnikom przenosić narkotyki do dwóch pojazdów na włoskich rejestracjach.

Jak się okazało łączna ilość narkotyków, które skonfiskowano to 182 kilogramy, a w tym marihuana i haszysz. Papryka była przykrywką umożliwiającą ominięcie wszelkich kontroli.

„Towar” miał trafić na nielegalny rynek w głębi Rzymu. Dzięki staraniom policji tak się nie stanie. Cała trójka „kurierów” została aresztowana, a nielegalny produkt skonfiskowany wraz z pojazdami i magazynem, w którym odbywał się cały proces.

Nie ma co ukrywać, że to nie pierwsze i pewnie nie ostatnie takie przedsięwzięcie….

 

Źródło: canaledieci.it

ARTYKUŁY POWIĄZANE

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności