yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościNawozy będą jeszcze droższe!? Podwyżki cen nawozów NPK

Nawozy będą jeszcze droższe!? Podwyżki cen nawozów NPK

Agrochem Puławy opublikował nowy cennik nawozów wieloskładnikowych. Niestety, próżno szukać w nim niższych cen. Stawki wzrosły kolejny już raz. Jak prezentują się aktualnie?

Koszty produkcji niewątpliwie zwiększają się z dnia na dzień. Dużo mówi się o nich w kontekście cen nawozów. Niestety – te są coraz to droższe. Cennik, który opublikował Achrochem Puławy, dystrybutor Grupy Azoty, obowiązywać będzie od 22 marca do odwołania lub wyczerpania zapasów.

Co więcej, dostępność surowca zdaje się zmniejszać. Już teraz możemy mieć niemały problem z jego zakupem. Z jednej strony wysokie ceny, z drugiej zaś, nie ma gdzie go kupić. A wszystko to dopełniają hucznie ogłoszone dopłaty do hektara, które wzbudzają mieszane odczucia wśród wielu producentów – bowiem KE musi pierw wydać zgodę a wiemy jak to wyglądało ostatnim razem.

Odnosimy wrażenie, że producenci zostali pozostawieni sami sobie, a rzekome wsparcie to jedynie mydlenie nam oczu. Jak inaczej wytłumaczyć wspomniane wsparcie przy podwyżkach o kilkaset złotych na tonie? Cena Polifoski pozostawia najwięcej do życzenia – zdrożała o ponad 800 zł. Jak zrekompensować tak duże koszty? Rząd, mówiąc o pokryciu różnic w cenach, chyba zapomniał uwzględnić możliwych podwyżek…

Poniżej przedstawiamy aktualne ceny nawozów wieloskładnikowych opublikowane przez Agrochem Puławy. Naprawdę żałujemy, że to nie 1 kwietnia…

Prenumerata Warzywa 2024 - baner
Cennik nawozów wieloskładnikowych Agrochem Puławy
Źródło: agrochem.com.pl

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl