yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościNietrzeźwy traktorzysta i jego kosztowna wizyta w sklepie

Nietrzeźwy traktorzysta i jego kosztowna wizyta w sklepie

Poważne konsekwencje czekają 57-letniego mieszkańca gminy Żyrzyn, który mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie kierował ciągnikiem rolniczym marki Ursus. Nieodpowiedzialny kierowca przyjechał nim do sklepu w Żyrzynie, gdzie zauważył go przypadkowy mężczyzna, który zabrał mu kluczyki i powiadomił służby. Policjanci zatrzymali 57-latkowi prawo jazdy, za swój czyn będzie odpowiadał przed Sądem.

W sobotnie przedpołudnie puławski dyżurny został powiadomiony o nietrzeźwym kierowcy ciągnika rolniczego. Z informacji przekazanych do dyżurnego wynikało, że mężczyzna, wyglądający i zachowujący się jakby były pod wpływem alkoholu, ciągnikiem marki Ursus przyjechał do sklepu w Żyrzynie. Tam zauważył go inny mężczyzna, który zwrócił uwagę na niepewną jazdę, a później chwiejny krok traktorzysty. Aby uniemożliwić mu dalszą jazdę, zabrał mu kluczyki i powiadomił służby.

Gdy policjanci dojechali na miejsce, okazało się, że kierowca ciągnika, nie mogąc odjechać spod sklepu, pozostawił swój pojazd i odszedł pieszo. Policjanci zatrzymali go, gdy szedł drogą w kierunku Borysowa. Badanie wykazało, że 57-letni mieszkaniec gminy Żyrzyn miał 2,3 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Jak oświadczył zdziwiony 57-latek, wynik ponad 2 promile go zaskoczył bowiem tego dnia wypił “tylko” jedno piwo, a mocniejszy alkohol pił poprzedniego wieczora.

Nieodpowiedzialnego kierowcę czeka surowa kara. Grozi mu pozbawienie wolności do 2 lat, wysoka grzywna i konieczność zapłaty świadczenia w wysokości nawet do 60 tysięcy złotych.

Źródło: KPP Puławy

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl