Noc z 20 na 21 maja będzie chłodna – z przymrozkami – Warzywnicza prognoza pogody z 20.05.2020

O poranku 21 maja najniższe temperatury spodziewane są na Podlasiu, Warmii i Mazurach, północy Mazowsza, Kujawach, Wyżynie Łódzkiej, Pomorzu Wschodnim i Środkowym a także na wschodzie i północy Wielkopolski- tutaj temperatura spadnie an wysokości 2 metrów do -1/+1 stopnia, a przy gruncie przymrozki do -3 stopni. Mniej więcej od Włodawy po Lublin, Kielce, Kalisz, Poznań temperatura spadnie na 2 metrach do +2/+3 stopni- przy gruncie do -0,5/+1 stopnia- tutaj przymrozki pojawią się tylko lokalnie. Na zachodzie i południu noc ciepła- tu nie mniej niż +4/+6 stopni.

Zimna będzie również kolejna noc z 21 na 22 maja. Wówczas na zachodzie i południowym zachodzie kraju bez przymrozków.Na Podlasiu i Mazurach około +2/+3 stopni na 2 metrach i -0,5/+0,5 stopnia przy gruncie Natomiast na południu, w centrum i na północy spadek temperatury do około 0/+2 stopni na wysokości 2 metrów i -2/-0 stopnia przy gruncie. Najzimniej będzie w pasie od Kraśnika po Kozienice, Płock, Mławę, Olsztyn, Elbląg- tu możliwy delikatny minus również na wysokości 2 metrów.

Łukasz Sieligowski

Related Posts

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności