yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościOgórek dla zakochanych, czyli przez żołądek do serca

Ogórek dla zakochanych, czyli przez żołądek do serca

Walentynki. To wyjątkowy dzień dla każdego – ile w tym marketingu, a ile faktycznej potrzeby – nie dyskutujmy. Oderwijmy się na chwilę od rzeczywistości i pokażmy naszej drugiej połówce, że jest dla nas wyjątkowa. Jak to zrobić? Z pomocą przychodzą… ogórki!

A konkretnie specjalne foremki, które nadadzą wyjątkowy kształt naszym warzywom. Dla niektórych może wydać się to specyficzną formą prezentu, ale bez wątpienia zwróci uwagę i zostanie zapamiętane. W ostatnich latach ogórek w kształcie serca zyskuje popularność na półkach sklepowych w wielu miejscach. Skoro mamy możliwość połączyć przyjemne z pożytecznym, czemu z tego nie skorzystać?

Holenderska firma Qutefruit – pomysłodawca ogórka w kształcie serca prowadzi sprzedaż plastikowej foremki, zapakowanej w formie prezentu na swojej stronie internetowej. W momencie, kiedy ogórki osiągają grubość około 2 centymetrów należy zamknąć je w formie używając paska, a po kilku dniach można cieszyć się unikatowym kształtem.

Jest to doskonała alternatywa również dla rodziców. W obecnych czasach nasze dzieci zalewane są fast foodami na każdym kroku. W wielu przypadkach składniki tych przekąsek pozostawiają sporo do życzenia. Tym samym chęć sięgnięcia po zdrowe warzywa zdaje się zanikać. Pokażmy naszym pociechom, że zdrowa żywność także może zaskoczyć. Ma być zdrowo, smacznie i kreatywnie. Przekąska w kształcie serca z pewnością ucieszy każdego, czy to dorosłą osobę, czy dzieci.

Promowanie świeżych warzyw to w obecnych czasach szczególnie ważna kwestia. Warto wzajemnie sobie o tym przypominać. Wspieramy swoje zdrowie, a zarazem możemy wywołać uśmiech na twarzach innych. Czego chcieć więcej? Zarabia się przecież na niszach.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

 

Źródło: https://www.qutefruit.com/

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl