Ogórek dla zakochanych, czyli przez żołądek do serca

Ogórek w kształcie serca

Walentynki. To wyjątkowy dzień dla każdego – ile w tym marketingu, a ile faktycznej potrzeby – nie dyskutujmy. Oderwijmy się na chwilę od rzeczywistości i pokażmy naszej drugiej połówce, że jest dla nas wyjątkowa. Jak to zrobić? Z pomocą przychodzą… ogórki!

A konkretnie specjalne foremki, które nadadzą wyjątkowy kształt naszym warzywom. Dla niektórych może wydać się to specyficzną formą prezentu, ale bez wątpienia zwróci uwagę i zostanie zapamiętane. W ostatnich latach ogórek w kształcie serca zyskuje popularność na półkach sklepowych w wielu miejscach. Skoro mamy możliwość połączyć przyjemne z pożytecznym, czemu z tego nie skorzystać?

Holenderska firma Qutefruit – pomysłodawca ogórka w kształcie serca prowadzi sprzedaż plastikowej foremki, zapakowanej w formie prezentu na swojej stronie internetowej. W momencie, kiedy ogórki osiągają grubość około 2 centymetrów należy zamknąć je w formie używając paska, a po kilku dniach można cieszyć się unikatowym kształtem.

Jest to doskonała alternatywa również dla rodziców. W obecnych czasach nasze dzieci zalewane są fast foodami na każdym kroku. W wielu przypadkach składniki tych przekąsek pozostawiają sporo do życzenia. Tym samym chęć sięgnięcia po zdrowe warzywa zdaje się zanikać. Pokażmy naszym pociechom, że zdrowa żywność także może zaskoczyć. Ma być zdrowo, smacznie i kreatywnie. Przekąska w kształcie serca z pewnością ucieszy każdego, czy to dorosłą osobę, czy dzieci.

Promowanie świeżych warzyw to w obecnych czasach szczególnie ważna kwestia. Warto wzajemnie sobie o tym przypominać. Wspieramy swoje zdrowie, a zarazem możemy wywołać uśmiech na twarzach innych. Czego chcieć więcej? Zarabia się przecież na niszach.

 

Źródło: https://www.qutefruit.com/

ARTYKUŁY POWIĄZANE

  1. Strajk rolników w Polsce

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności