Papryka – gdzie szukać oszczędności. Zapis webinarium z dnia 14.12.2022 r. [VIDEO]

Jak racjonalnie podejść do wydatków w kontekście kosztochłonnej produkcji papryki doradzali eksperci z firm: Grupa Mularski, Syngenta Polska, Biocont Polska podczas grudniowego webinarium “Papryka – gdzie szukać oszczędności”.

Gdzie szukać oszczędności w uprawie papryki? To trudne pytanie, niemniej w dobie wysokich kosztów produkcji jest to bardzo ważny temat.

W grudniowym webinarium Mariusz Kwiatkowski z firmy Syngenta udzielił praktycznych wskazówek jak ekonomicznie prowadzić uprawę papryki bez ryzyka utraty plonu oraz podpowiada jaką odmianę wybrać w sezonie 2023. Wybór odmiany plennej, niezawodnej w trudnych warunkach, tolerancyjnej na choroby – to jedna z ważniejszych decyzji w Państwa gospodarstwie.

Drugi krok to rozsada – ważny punkt w Państwa działalności produkcyjnej. Czy zakup gotowej rozsady papryki to wygoda a może właśnie oszczędność? – Na to pytanie odpowiedzi udzielił nasz ekspert Daniel Babij z Grupy Mularski.

I wreszcie ochrona biologiczna, o której w ostatnim czasie dużo się mówi, zwłaszcza w kontekście Europejskiego Zielonego ŁADU. Jakie możliwości daje ochrona biologiczna w uprawie papryki pod osłonami? Ochrona rośliny przed szkodnikami bez wykorzystania środków konwencjonalnych czy w ogóle jest możliwa??? Dr Michał Pniak z firmy Biocont Polska, specjalista z dziedziny ochrony biologicznej jest kolejnym gościem webinarium „Papryka – gdzie szukać oszczędności?”.

Kolejność prezentacji z uwzględnieniem momentu ich rozpoczęcia i zakończenia:

1) Daniel Babij (Grupa Mularski) – 0:04:20-0:22:40;
2) Mariusz Kwiatkowski (Syngenta Polska) – 0:26:50-0:53:44;
3) dr Michał Pniak (Biocont Polska) – 0:54:25-1:23:10.

Zapraszamy do obejrzenia zapisu webinarium z dnia 14.12.2022 r.: Papryka – gdzie szukać oszczędności?

 

 

ARTYKUŁY POWIĄZANE

  1. Propozycje zmiany przepisów dotyczących spółdzielni energetycznych

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności