yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościPijany przejechał pasażera, którego przewoził ciągnikiem

Pijany przejechał pasażera, którego przewoził ciągnikiem

Kierujący ciągnikiem rolniczym przejechał pasażera, którego przewoził w zamontowanym urządzeniu typu tur. Życia mężczyzny nie udało się uratować. W chwili zdarzenia 25-letni kierowca miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Tego dnia doszło do jeszcze jednego wypadku z udziałem ciągnika rolniczego. 

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 15.30 w miejscowości Derło na skrzyżowaniu DW 698 z drogą gminną. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym, 25-latek przewoził na zamontowanym urządzeniu typu tur, swojego znajomego 53-latka. W trakcie jazdy mężczyzna spadł z urządzenia i został przejechany. Pomimo prowadzonej na miejscu reanimacji zmarł. W chwili zdarzenia 25-latek był nietrzeźwy. Urządzenie wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Policja ustala wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku.

Jak informuje KMP Biała Podlaska, wczoraj doszło do jeszcze jednego wypadku z udziałem ciągnika rolniczego. Przed godziną 10.00 w miejscowości Kościeniewicze, 45-latek kierując samochodem osobowym marki Kia, zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca osobówki bezpośrednio przed skrzyżowaniem podjął manewr wyprzedzania ciągnika z przyczepą, którego kierowca sygnalizował zamiar skrętu w lewo. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał 70-letni kierowca jak też przewożona na przyczepie pasażerka. W tym przypadku uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

Apelujemy o rozwagę na drodze! Pamiętajmy, że kierowanie pojazdem to odpowiedzialność zarówno za siebie, pasażerów jak i za innych uczestników ruchu drogowego, a pijani kierowcy stanowią zagrożenie dla wszystkich użytkowników dróg. Kodeks karny za spowodowanie w stanie nietrzeźwości wypadku ze skutkiem śmiertelnym przewiduje karę do 12 lat pozbawienia wolności – przestrzega Policja.

Źródło: KMP Biała Podlaska / Autor: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl