yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościPolowy pokaz sałaty

Polowy pokaz sałaty

10 czerwca firma Syngenta Polska zorganizowała polowy pokaz sałaty w gospodarstwie Pawła Justa w miejscowości Szydłów Kolonia k. Piotrkowa Trybunalskiego. Współorganizatorami były firmy Agrimpex, Grupa Producentów Rozsad Krasoń, Tradecorp.

Władysław Tokarczyk wraz z Mariuszem Kwiatkowskim z firmy Syngenta na poletku demonstracyjnym zaprezentowali bogaty asortyment sałaty masłowej, kruchej, liściowej, strzępiastej. Odwiedzający kolekcję mogli porównać ze sobą rośliny sadzone w dwóch terminach 20 i 30 kwietnia. Na stoisku firmowym można było zobaczyć różne odmiany rzodkiewki, kalafiorów, kapusty głowiastej białej, kapusty pekińskiej, brokułu. O ochronie warzyw liściowych mówił Roman Parzych z firmy Syngenta.

O nawożeniu dolistym sałaty, również sprawdzającym się w trudnych warunkach uprawy (m.in. podczas suszy), mówił Andrzej Zbroja z firmy Tradecorp.

Przedstawiciel firmy Agrimpex omówił zastosowanie włóknin w uprawie warzyw. Na stoisku Grupy Producentów Rozsad Krasoń można było porozmawiać z Grzegorzem Krasoniem na temat rozsady warzyw i terminu dostawy roślin do letnich nasadzeń.

Więcej na łamach miesięcznika “Warzywa”.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Zapraszamy do galerii zdjęć.

AW

Anna Wilczyńska
Anna Wilczyńska
Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Studia ukończyła w zakresie Techniki Komputerowej w Gospodarce Żywnościowej, a w 2011 r. uzyskała tytuł doktora nauk rolniczych. Od listopada 2011 r. pracuje jako redaktor w Wydawnictwie Plantpress. Jest autorem licznych artykułów o tematyce warzywniczej. Jej artykuły można przeczytać w czasopismach "Szklarnie Tunele Osłony", "Warzywa", "Hasło Ogrodnicze". Od września 2018 r. zajmuje się także prowadzeniem portalu Warzywa.pl
Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl