Pora deszczowa dobiega końca- Warzywnicza prognoza pogody 03.07.2020

Już w sobotę i niedzielę w niemal całym kraju niebo będzie zupełnie błękitne. Nieco więcej chmur pojawi się na zachodzie i północy i między Szczecinem, Reskiem a Gdańskiem z soboty na niedzielę spadnie niewielki deszcz do 1-3 mm.

Weekend zapowiada się nie tylko słonecznie, ale również bardzo ciepło. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wynosić będzie powyżej 25-28 stopni. Nieco chłodniej w sobotę na wybrzeżu oraz w niedzielę na Pomorzu Gdańskim gdzie odnotujemy 23-24 stopnie oraz cieplej na południu- tu lokalnie temperatura zbliży się do 30 stopni.

Nocami słupki rtęci będą spadać do 8/13 stopni. Wieczory będą idealne na opryski. Wiatr o porankach i wieczorami powieje słabo. W południe umiarkowanie do 35 km/h.

Kolejne dni to przewaga słonecznej pogody. Jeśli gdzieś popada to na bardzo krótko i tylko miejscami. Zrobi się znacznie chłodniej. W najchłodniejszej porze doby termometry wskazywać mają 7/12 stopni. Popołudniami maksymalnie 19/24 stopnie.

Powieje również nieco silniejszy wiatr z zachodu do 30/50 km/h.

 Łukasz Sieligowski

Related Posts

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności