yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościPorcja wiedzy osłonowej przed sezonem

Porcja wiedzy osłonowej przed sezonem

Dzisiaj (28 listopada) w Tłokini Kościelnej odbyło się spotkanie poświęcone uprawie ogórków i pomidorów pod osłonami. Firmy Lidia Horti Logistic, Enaza Zaden, Azelis i Koppert Polska gościły ponad osiemdziesięciu ogrodników zainteresowanych tematyką zagrożenia jakie zaczyna stanowić w produkcji ogórków nowy wirus CGMMV, o którym informował Mateusz Janas z firmy Enaza Zaden oraz tematyką uprawy tego warzywa zaprezentowaną przez Piotra Pietrzaka. O zaletach stosowania szczepionki V10 chroniącej uprawy pomidora przed dwoma agresywnymi szczepami wirusa mozaiki pepino oraz o ofercie innych produktów biologicznych z portfolio Koppert Polska mówiły Sabina Łukaszewicz i Maria Lis. Mieczysław Głaczkowski poinformował, na które nawozy do uprawy pod osłonami z oferty firmy Azelis warto postawić w nadchodzącym sezonie. 

Zdjęcia: Łukasz Bogaczyk

 

Aleksandra Czerwińska-Nowak
Aleksandra Czerwińska-Nowak
Absolwentka wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Przez cztery lata pracowała na tej uczelni jako asystent w Katedrze Warzywnictwa zajmując się tematyką technologii uprawy grzybów jadalnych i warzyw. W 2008 roku dołączyła do zespołu miesięcznika „Warzywa”. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących doboru odmian warzyw ich uprawy oraz przechowywania i przygotowania do sprzedaży.
Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl