Pożar pod Kołobrzegiem. Ogień zajął maszyny rolnicze

Pożar maszyn rolniczych

W dniu wczorajszym (27 grudnia) miał miejsce pożar w miejscowości Charzyno – Kolonia. Na miejsce zdarzenia zadysponowano strażaków z Kołobrzegu i okolicznych miast. Jak się okazało, ogień zajął maszyny rolnicze, mianowicie dwa traktory z podpiętymi przyczepami.

27 grudnia miał miejsce pożar, który wybuchł w godzinach nocnych. Powiadomienie o zagrożeniu nastąpiło bowiem o godzinie 2:30. Interwencji podjęli się okoliczni strażacy (JRG Kołobrzeg, OSP Charzyno, OSP Siemyśl).

Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzonym rozpoznaniu stwierdzono, że na prywatnej posesji doszło do pożaru dwóch ciągników z podpiętymi maszynami do pracy w lesie.

Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu środków gaśniczych na palący się sprzęt oraz na obronie maszyn, które znajdowały się w pobliżu. Czynnościami wyjaśniającymi zajęła się natomiast KP Policji w Kołobrzegu.

Pozostaje pytanie… Czy pożar jednocześnie dwóch ciągników wraz z naczepami można nazwać przypadkiem?

Źródło: Facebook OSP w Charzynie

ARTYKUŁY POWIĄZANE

  1. Propozycje zmiany przepisów dotyczących spółdzielni energetycznych

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności