yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościProducenci warzyw z Pikutkowa zwycięzcami Agroligi

Producenci warzyw z Pikutkowa zwycięzcami Agroligi

Minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel spotkał się dziś z laureatami konkursu AgroLiga. – Dajecie Państwo przykład tego jak rozwijać produkcję, aby osiągnąć sukces – powiedział minister zwracając się do laureatów konkursu. Po spotkaniu w resorcie rolnictwa laureaci AgroLigi zostali przyjęci przez Prezydenta RP.

Konkurs organizowany jest od ponad 20 lat – na szczeblu wojewódzkim przez Wojewódzkie Ośrodki Doradztwa Rolniczego, zaś na szczeblu krajowym przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 TVP i Stowarzyszenie AgroBiznesKlub. Tradycyjny patronat pełnią: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Prezes ARiMR i Prezes ARR. AgroLiga promuje najlepszych polskich rolników oraz najlepsze firmy z branży rolno-spożywczej. Konkurs przebiega wieloetapowo, na szczeblach wojewódzkim i krajowym, a jego celem jest wyłonienie i nobilitacja Mistrzów Krajowych AgroLigi w dwóch kategoriach: rolnicy i firmy.

W tym roku wśród rolników zwyciężyli Alicja i Krzysztof Spychalscy. Mistrzowie Krajowi Agroligi 2016 prowadzą w Pikutkowie w województwie kujawsko-pomorskim 80-hektarowe gospodarstwo specjalizujące się w uprawie warzyw gruntowych.

Źródło: MRiRW

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl