yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościProtesty rozlewają się na całą Polskę. Już dziś protest w Gdańsku, a...

Protesty rozlewają się na całą Polskę. Już dziś protest w Gdańsku, a jutro w Olsztynie!

Trudności napotykane przez producentów są odczuwalne w bardzo dużym stopniu. Niestety… Nie podjęto skutecznych działań, aby zminimalizować narastające z każdym dniem problemy. Bezradni rolnicy coraz częściej wychodzą na ulice, by zaprotestować wobec krzywdzącej polityki rządu. Nie inaczej jest i tym razem. Swój manifest wyrażą bowiem poszczególne Izby Rolnicze.

– Koledzy! Rolnicy! Pomorska Izba Rolnicza przyłącza się do ogólnopolskiego protestu rolników. Swój sprzeciw wobec katastrofalnej sytuacji w polskim rolnictwie zamanifestujemy 13.04.2023 w Gdańsku – czytamy w komunikacie wydanym przez PIR.

Uczestnicy protestu mają spotkać się pod bramą nr 2 Stoczni Gdańskiej o godz. 10.00. Następnie przemaszerują przez ulice miasta pod Pomorski Urząd Wojewódzki na ulicy Okopowej.

– Nie przyświecają nam polityczne cele, a dobro rodzimego rolnictwa. Stańcie przy nas – zachęcają organizatorzy dzisiejszego manifestu.

Na tym się jednak nie kończy. W dniu 14.04.2023 odbędzie się bowiem kolejny protest, o którym poinformowała z kolei Warmińsko-Mazurska Izba Rolnicza. Warto tutaj zaznaczyć, że jest to potwierdzeniem tragicznej sytuacji, w której znaleźli się rolnicy.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

– Drodzy rolnicy! W związku z tragiczną sytuacją w rolnictwie, Porozumienie Rolników Województwa Warmińsko-Mazurskiego przyłącza się do ogólnopolskiego protestu rolników. Swój sprzeciw wobec katastrofalnej sytuacji w polskim rolnictwie zamanifestujemy w dniu 14.04.2023 r. o godzinie 11.00 pod Warmińsko-Mazurskim Urzędem Wojewódzkim w Olsztynie – informuje W-MIZ.

– Koledzy Rolnicy bądźmy razem – dodają organizatorzy.

Źródło: Facebook PIR / W-MIZ

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl