AktualnościPrzed nami Targi Sadownictwa i Warzywnictwa w Kielcach

Przed nami Targi Sadownictwa i Warzywnictwa w Kielcach

Przed nami kluczowe wydarzenie w branży owocowo-warzywniczej TSW 2023. To jedna z największych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wystaw maszyn i urządzeń dla producentów owoców i warzyw, oferująca najszerszy w kraju przegląd nawozów i środków ochrony roślin, produktów oraz technologii sadowniczych i ogrodniczych. Podczas targów czeka na Państwa bogaty program konferencji, wiele ciekawych prelekcji i panele dyskusyjne poświęcone aktualnej kondycji branży i perspektywom jej rozwoju.

Podczas tegorocznych targów TSW w Kielcach ponad 300 wystawców będzie prezentowało najnowsze rozwiązania dla producentów owoców i warzyw. Wydarzeniu towarzyszyć będą tematyczne konferencje. Zapraszamy do udziału m.in. w Konferencji Warzywniczej 19 stycznia (sala nr 2 – Hala C), która rozpoczyna się od 10:00 i potrwa do 14:00. Czy w Polsce może zabraknąć wczesnych warzyw spod osłon? -to temat debaty warzywniczej, do udziału której serdecznie zapraszamy.

Programy ochrony roślin - przedsprzedaż 2024 - baner

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program Konferencji Warzywniczej:


ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl