Przed nami Targi Sadownictwa i Warzywnictwa w Kielcach

Maszyny Targi TSW

Przed nami kluczowe wydarzenie w branży owocowo-warzywniczej TSW 2023. To jedna z największych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wystaw maszyn i urządzeń dla producentów owoców i warzyw, oferująca najszerszy w kraju przegląd nawozów i środków ochrony roślin, produktów oraz technologii sadowniczych i ogrodniczych. Podczas targów czeka na Państwa bogaty program konferencji, wiele ciekawych prelekcji i panele dyskusyjne poświęcone aktualnej kondycji branży i perspektywom jej rozwoju.

Podczas tegorocznych targów TSW w Kielcach ponad 300 wystawców będzie prezentowało najnowsze rozwiązania dla producentów owoców i warzyw. Wydarzeniu towarzyszyć będą tematyczne konferencje. Zapraszamy do udziału m.in. w Konferencji Warzywniczej 19 stycznia (sala nr 2 – Hala C), która rozpoczyna się od 10:00 i potrwa do 14:00. Czy w Polsce może zabraknąć wczesnych warzyw spod osłon? -to temat debaty warzywniczej, do udziału której serdecznie zapraszamy.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program Konferencji Warzywniczej:

ARTYKUŁY POWIĄZANE

  1. Intensywne opady deszczu

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności