Przed nami wietrzny tydzień z częstymi, przelotnymi opadami

Do meteorologicznej wiosny pozostał już tylko miesiąc. Bez wątpienia większość zimy mamy już za sobą i powoli zbliżamy się do przedwiośnia. Za oknami tej prawdziwej zimy w tym roku było jak na lekarstwo i w tym tygodniu nie powróci.

Pogodę zdominują nam niże, które każdego dnia przynosić nam będą silny wiatr- na nizinach prędkość wiatru może dochodzić do 75 km/godz. W miejscowościach nadmorskich porywy sięgną nawet 90 km/godz.
 
Pojawi się również dużo opadów. Będą one miały charakter przelotny, krótkotrwały trwający maksymalnie 2-3 godziny w ciągu dnia.
 
Najwięcej opadów czeka nas w poniedziałek, środę i piątek. We wtorek dla odmiany na wschodzie, północy i w centrum kraju pojawi się sporo przejaśnień i przebłysków słońca. Temperatury nadal mało zimowe. Każdego dnia temperatury mają przekraczać 0 stopni Celsjusza sięgając na zachodzie 4 stopnie Celsjusza powyżej zera. Tylko nocami słupki rtęci mogą obniżać się do -3/0 stopni Celsjusza.

ARTYKUŁY POWIĄZANE

  1. Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności